Poza klasycznymi modelami dachówek, Imerys oferuje również dachówki innowacyjne pod względem kształtu i kolorystyki. Jest to propozycja dla osób poszukujących nowych rozwiązań, odmiennych od powszechnie stosowanych  pokryć dachowych.  Prezentujemy kilka z nich:

 

DACHÓWKI INNOWACYJNE - WYBRANE REALIZACJE 

 

BEAUVOISE SKALNA - ekscytujące połączenie dachówka/łupek!  Jest to unikalny produkt IMERYS Toiture, dachówka o wyglądzie łupka. Naturalna opcja oferująca prestiżowe i trwałe pokrycie dachowe najwyższej jakości.

Więcej informacji- Karta katalogowa BEAUVOISE SKALNA

 

ALPHA 10 - stylowy wygląd , harmonijne proporcje. Dachówka ALPHA 10 to nowoczesna linia, harmonijne proporcje i ukośny nosek. Z pośród  7 kolorów  innowacyjnością wyróżniają się Chevreuse dobrze komponujący się z otaczającą przyrodą i Serac odcień nigdzie więcej nie spotykany.

 

Więcej informacji- Karta katalogowa ALPHA 10 

 

DIAMANT - pełna blasku dosłownie i w przenośni. Jest to dachówka o nowoczesnym, odważnym wyglądzie w kolorze lśniącego grafitu i płomiennej czerwieni, nagrodzona tytułem najlepszego projektu w konkursie na targach Batimat w Paryżu.

Więcej informacji- Karta katalogowa DIAMANT

 

BEAUVOISE - najwyższa jakość. Idealnie płaska, czyste linie, prosty nosek i naturalna kolorystyka to składniki jej niezrównanego stylu. Jest to jeden z najczęściej kupowanych we Francji i Wielkiej Brytanii modeli dachówek. Unikalnych zbliżone do natury kolory - Valle de Chevreuse i Terre de Beauce dają efekt harmonii z otaczającą przyrodą.

Więcej informacji- Karta katalogowa BEAUVOISE

 

ARBOISE ECAILLE - zaawansowana technologia i tradycyjny wygląd. Arboise Ecaille łączy walory estetyczne tradycyjnych karpiówek z łatwością układania dachówek zakładkowych /z zamkami/. Produkowana jest w Commenailes w sercu Jury.

Więcej informacji- Karta katalogowa ARBOISE Ecaille 

 

RHONA 10 - nagrodzona na Targach w Paryżu. Otrzymała srebrny medal w dziedzinie designu. RHONA 10 to gra świateł, które różnie odbijają się w zależności od kąta padania światła. Jej stylowe załamania upiększajądach i uświtniają nowoczesna architekturę.

Więcej informacji- Karta katalogowa RHONA 10

 

DOUBLE HP 20 - estetyczna i innowacyjna. Double HP20 to dachówka zakładkowa produkowana w zakładzie St. Germer de Fly. Double HP20 to efekt połączenia dwóch dachówek w jedną. Dokonana innowacja techniczna pozwala na mariaż walorów estetycznych z szybkością układania.

 

Więcej informacji- Karta katalogowa DOUBLE HP20

 

GAMA DACHÓWEK INNOWACYJNYCH UNIKALNYCH POD WZGLĘDEM KSZTAŁTU LUB KOLORU

/Pozostałe kolory oraz informacje techniczne po kliknieciu na wybrany model dachówki/ 

            

 

  • Prześlij nam rzut swojego dachu a wykonamy bezpłatną specyfikację materiałową i na tej podstawie ofertę cenową
  • 1
  • 2